» O NAS 
- REGULAMIN BIBLIOTEKI
» KLUB MŁODEGO PISARZA 
» CZYTELNIA I ZBIORY 
» DARMOWE PODRĘCZNIKI 
- WYKAZ PODRĘCZNIKÓW 2018/2019
- REGULAMIN DARMOWE PODRĘCZNIKI
» PRACOWNIA KOMPUTEROWA - ICIM 
» GALERIA FOTO 
» GALERIA NA PIĘTRZE 
- ARCHIWUM GALERII NA PIĘTRZE
» KONTAKT 
» LINKI 
» CZASOPISMO POŁAMANY DŁUGOPIS 
» UWAGA KONKURSY! 
- ARCHIWUM
» 14. OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY SPORT W SZAROŚCI 2019 
 
     
 
   
  O NAS

Uwaga. Ogłaszamy wyniki 14. Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Sport w szarości"

 
Laureatom gratulujemy i serdecznie zapraszamy wszystkie osoby nagrodzone wraz z opiekunami na uroczyste wręczenie nagród, które odbędzie się dnia 24 maja 2019 r. o godzinie 12.00 w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Sierakowie (ul. Przyjemskiego 35, 63-900 Rawicz).

Prosimy o telefoniczne potwierdzenie swojego przybycia do dnia 13 maja 2019 r.: tel. 65 5465485 lub 5465480, 507876103.

WYNIKI - KLIKNIJ TU

 

WITAMY W ROKU SZKOLNYM 2018/2019!

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli do odwiedzenia naszej biblioteki. Teraz jest to już biblioteka Szkoły Podstawowej w Sierakowie im. Janusza Korczaka.

Tak jak do tej pory podstawowym zadaniem naszej biblioteki jest gromadzenie, opracowanie i udostępnianie księgozbioru. Jednak poza tym zajmuje się także działalnością dydaktyczną. Odbywa się to w formie prowadzenia przez jej pracowników lekcji bibliotecznych oraz Szkolnego Koła Filmowego KINOSTREFA. Odbywają się tutaj także niektóre zajęcia Klubu Europejskiego, szczególnie te które wymagają wykorzystania pracowni ICIM oraz bogatego księgozbioru podręcznego.

Nasza biblioteka znajduje się  na piętrze przestronnego budynku szkoły. Dzięki podjazdom i windzie jest dostępna także dla osób niepełnosprawnych. Ściany wnętrza biblioteki ozdobione są ekspozycją prac plastycznych laureaktów Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego KOLORY SZAROŚCI, współorganiizowanego przez bibliotekę.

Przed wejściem do pomieszczeń bibliotecznych czytelnik ma okazję przejść przez przyległy i należący do biblioteki korytarz, w którym znajduje się prezentacja aktualnego projektu edukacyjnego prowadzonego przez bibliotekę. W przyległym skrzydle, w bezpośrednim sąsiedztwie biblioteki, znajduje się nowoczesne Kino „Promień”. Z drugiej strony biblioteki znajduje się Galeria na Piętrze, z którą współpracujemy i współorganizujemy liczne wernisaże prac plastycznych

Przegladaj nasze katalogi rezerój ksiązki on-line:

Zapraszamy na strone szkoły: http://www.sp6.rawicz.pl

CHCESZ BYĆ NA CZASIE? ZAPRASZAMY NA NASZEGO FACEBOOKA.
ZNAJDZIESZ TAM WSZYSTKIE AKTUALNE INFORMACJE I O WIELE WIĘCEJ

NASZ FACEBOOK - KLIK! 
     
   
 
licznik odwiedzin - 24805584        Gimnazjum w Sierakowie | mapa strony | © 2015
Utworzono w systemie darmowe strony www EntroCMS